FERIE ZIMOWE – WARSZTATY Na Górskim Szlaku (10-14.02.2020)

WARSZTATY

Na Górskim Szlaku

 

Atrakcje:

  1. Strefa ścianek Clip’n Climb – strefa 11 kreatywnych ścianek wspinaczkowych, o 3 poziomach trudności, stanowiące nie lada wyzwania nawet dla alpinistów.
  2. Strefa ścianek Valo i Everest – Everest jest to ruchoma ścianka wspinaczkowa z niekończącą się i nigdy nie powtarzającą się trasą wspinaczkową. Poziom trudności wspinaczki może być regulowany poprzez zmianę kąta nachylenia ścianki, a prędkość trasy wspinaczkowej automatycznie dopasowuje się do tempa wspinającego. Ścianka Valo Climb jest interaktywną platformą  do gry na ściankach wspinaczkowych. Ze względu na możliwość regulacji wysokości oraz poziomów trudności puszczanej gry, ścianka motywuje do zabawy dzieci od najmłodszych lat – aktywne spędzanie czasu poprzez zabawę.
  3. Strefa stoków Maxxtracks – Dwa stoki narciarko/snowboardowe z możliwością regulacji wysokości i prędkości jazdy. Każdy ze stoków obsługiwanych jest przez certyfikowanych trenerów, którzy podczas trwania zajęć czuwają nad naszym bezpieczeństwem i pomagają podszkolić naszą technikę jazdy. Ich użytkowanie zalecane jest zarówno dla osób początkujących jak i profesjonalistów.
  4. Zajęcia manualne i plastyczne – Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych m.in. techniki płaskiej lub przestrzennej, konstruowanie gier planszowych z wykorzystaniem materiałów plastycznych
  5. Gry i zabawy zespołowe – Zabawy z chustą animacyjną (pedagogika zabawy – KLANZA).

Dodatkowo:                                                                 

  1. Wykwalifikowana kadra trenerów i animatorów
  2. Lunch, obiad i napoje.

Termin warsztatów:                                      10.02-14.02.2020*               

 

Godziny warsztatów: 8:00-15:30

Koszt turnusu: 600PLN (5dni), (140 PLN / 1 dzień)**

Zapisy prowadzimy telefonicznie (+48575392228) lub mailowo (biuro@skipark.szczecin.pl)

 

* możliwość wykupienia pojedynczych dni

** ograniczona ilość miejsc

« Powrót